اخبار و تازه ها
تاریخ 1396/10/23
روز چهارشنبه دکتر سورنا ستاری برای اولین بار از زمان تصدی مسئولیت معاون علمی و فناوری رئیس جمهور ، از سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور بازدید و در اختتامیه بزرگترین رویداد کارآفرینی این دانشگاه شرکت و از سه مرکز نوآوری رونمایی کرد.
تاریخ 1396/10/04
دبیر شورای ارتقاء آگاهی‌های عمومی، افکار سنجی و اطلاع رسانی معاونت اجتماعی قوه قضاییه از برگزاری سومین جشنواره ایده ها و فرصت ها در بهمن ماه سال جاری خبر داد.
تاریخ 1396/09/04
مهندس محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، و سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال حضور یافت و به بازدید از بخش های مختلف نمایشگاه پرداختند.
تاریخ 1396/09/04
روابط عمومی زیست بوم تولید محتوای دیجیتال، از برگزاری رویداد استارتاپ ویکند در یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال خبر داد.
تاریخ 1396/09/04
مشاور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: قصد داریم تا صادرکننده محتوای دیجیتال باشیم و در این راه از ظرفیت های بومی هر استان استفاده خواهیم نمود.
تاریخ 1396/08/05
اولین رویداد استارتاپ تولید محتوای دیجیتال فرهنگی استان کردستان در طول سه روز از تاریخ ۳ تا ۵ آبان ماه سال جاری در محل دانشگاه پیام نور مرکز سنندج، برگزار شد، در این رویداد تعداد ۲۰۲ نفر شرکت‌کننده در قالب ۵۰ گروه حضور یافتند.
تاریخ 1396/07/29
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پرویز کرمی مشاور معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری، در این رابطه بیان کرد: «در این رویداد تاکید ویژه بر صنایع فرهنگی است زیرا بر خلاف گذشته که صنایعی چون نفت، گاز و پتروشیمی در توسعه اقتصادی حائز اهمیت ویژه بود، امروزه صنایع فرهنگی از این جایگاه برخوردار است و کشورهایی می توانند در آینده موفق باشند که در این حوزه سرمایه گذاری کرده باشند. صنایع فرهنگی در واقع آن گونه‌ از صنعت است که به خلق ایده، تولید و توزیع محصولات و خدماتی می‌پردازد که ماهیت فرهنگی دارد و مخاطب آن‌ها جنبه‌های فرهنگی فرد و جامعه است.
تاریخ 1396/06/12
مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان ابر زندگی گفت: تجارت بین‌المللی در حوزه استارت آپ‌ها و ظرفیت جوانان در خلق ثروت بیانگر ضرورت بهره‌مندی از شتاب‌دهنده فرهنگی دیجیتال است.