اخبار و تازه ها
تاریخ 1396/08/05
اولین رویداد استارتاپ تولید محتوای دیجیتال فرهنگی استان کردستان در طول سه روز از تاریخ ۳ تا ۵ آبان ماه سال جاری در محل دانشگاه پیام نور مرکز سنندج، برگزار شد، در این رویداد تعداد ۲۰۲ نفر شرکت‌کننده در قالب ۵۰ گروه حضور یافتند.
تاریخ 1396/07/29
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پرویز کرمی مشاور معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری، در این رابطه بیان کرد: «در این رویداد تاکید ویژه بر صنایع فرهنگی است زیرا بر خلاف گذشته که صنایعی چون نفت، گاز و پتروشیمی در توسعه اقتصادی حائز اهمیت ویژه بود، امروزه صنایع فرهنگی از این جایگاه برخوردار است و کشورهایی می توانند در آینده موفق باشند که در این حوزه سرمایه گذاری کرده باشند. صنایع فرهنگی در واقع آن گونه‌ از صنعت است که به خلق ایده، تولید و توزیع محصولات و خدماتی می‌پردازد که ماهیت فرهنگی دارد و مخاطب آن‌ها جنبه‌های فرهنگی فرد و جامعه است.
تاریخ 1396/06/12
مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان ابر زندگی گفت: تجارت بین‌المللی در حوزه استارت آپ‌ها و ظرفیت جوانان در خلق ثروت بیانگر ضرورت بهره‌مندی از شتاب‌دهنده فرهنگی دیجیتال است.
تاریخ 1396/06/12
مدیر شتاب‌دنده «ابر زندگی» گفت: شتاب‌دهنده‌ها به کمک ظرفیت‌های فرهنگی کشور می‌آیند.
تاریخ 1396/06/11
از آنجائی که دانشگاه پیام نور با توجه به رشد و گسترش در سطح ملی و بین المللی از اهمیت ویژه ای نسبت به سایر دانشگاه های کشور برخوردار است، توجه این دانشگاه به رویدادهای کارآفرینی برای بحث اشتغال در سطح ملی می تواند بسیار حائز اهمیت باشد.
تاریخ 1396/06/01
معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور از برگزاری بزرگترین استارتاپ کارافرینی دانشگاه پیام نور با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در 8 شهریورماه در این دانشگاه خبر داد.
تاریخ 1396/04/07
امیرحسین اسدی، از امضای تفاهم نامه با مرکز رشد و شکوفایی فناوری ها و هنر قرآنی جهاد دانشگاهی برای مشارکت در توسعه کارآفرینی فرهنگی و کسب وکارهای دیجیتال قرآنی و مبتنی بر معارف دینی خبر داد
تاریخ 1396/04/07
امیرحسین اسدی، از امضای توافق نامه با دانشگاه پیام نور برای مشارکت در توسعه کارآفرینی و کسب وکارهای دیجیتال خبر داد.